Vaše DETI

Bohatstvo nestojí na tom aké je veľké, ale ako Vám pribúda.

Deti kopírujú vo väčšine prípadov svojich rodičov, preto sa hovorí, že nie je potrebné deti vychovávať inak ako tak, že sami sme ich príkladom, deti sa len pridajú. V rámci financií od malička až po dospelosť potrebujú hlavne teplo domova, náš pozitívny príklad, aj vo financiách a našu lásku.

Neskôr prídu väčšie náklady, spojené so štúdiom na vysokej škole, s investíciou do bývania a je na nás rodičoch či to budú naše náklady alebo ich, alebo budú spoločné.

Naše odporúčanie je začať odkladať pre svoje deti čo najskôr. Neskôr podľa veku detí, vašich rodiných priorít a možností vieme obmeniť formu a výšku odkladania. Naše deti, sú naša budúcnosť a investícia do ich budúcnosti sa takto určite vyplatí.

Naše služby pre Vašu spokojnosť

Zdravotné poistenie

Na svete neexistujú zraniteľnejšie stvorenia, ako sú deti. Preto sa snažíme spraviť pre zdravie vašich najmenších maximum. Zdravotné benefity môžu sprevádzať vaše deti počas prvých ...

Rizikové životné poistenie

Komplexné krytie možných rizík pre dieťa je výhodné hlavne z toho dôvodu, že dieťa v drvivej väčšine prípadov vstupuje do poistenia so zdravotným stavom iným ako ...

Úrazové poistenie

Hlavne počas letných mesiacov rastie počet detských úrazov, a to napriek tomu, že prázdniny by mali byť pre deti časom oddychu a zábavy. Ako vyplýva ...

Stavebné sporenie

Stavebné sporenie je účelovým sporením. Jeho účelom je financovanie bytových potrieb a s bývaním súvisiacich potrieb. Stavebné sporenie jednak znamená, že stavebná sporiteľňa od vás ...

Sporenie, investovanie pre deti-indexové a podielové fondy

Podielové fondy dávajú sporiteľom, investorom slobodu výberu zo širokej škály správcovských spoločností a z ešte širšej ponuky jednotlivých fondov alebo riadených stratégií. Pri investovaní do ...

Investovanie do drahých kovov-Zlatý depozit

Investičné zlato je v prvom rade majetok, ktorý dokážete nakupovať na rozdiel od iných majetkov, už od 25€ mesačne a svojim deťom tak postupne môžete do ...

Najväčšiu starostlivosť treba venovať deťom

- Decimus Iunius Iuvenalis

Súvisiace články

Sprostredkovanie finančných produktov a služieb na Slovensku v spolupráci s FINPO MB s.r.o
Téma: sprostredkovanie finančných produktov a služieb na Slovensku v spolupráci s FINPO MB s.r.o.

Rozhovor so zakladateľmi spoločnosti FINPO MB, pánom Miroslavom Bobákom a Andrejom Bobákom. Prečo nepostavili svoju spoločnosť na MLM systéme, ako hodnotia finančné poradenstvo na Slovensku, čo je zaujímavé pre potencionálnych spolupracovníkov a mnoho iného sa dozviete v článku.

Golden Gates COMFORT- investovanie do zlata a striebra
Investovanie do zlata a striebra s produktom Comfort od Golden Gates Edelmetalle AG

O investovaní do zlata sme vám písali v našom predchádzajúcom článku, tentokrát predstavila spoločnosť Golden Gates flexibilný investičný produkt GOLDEN GATES COMFORT s ešte nižšími vstupnými nákladmi. Ideálny produkt pre tých, ktorý hľadajú maximálnu slobodu a flexibilitu pri kúpe zlata a striebra.

ivnestovanie s Finax
Investujte výhodne do indexových fondov spoločnosti Finax

Spoločnosť Finax prináša na slovenský trh prevrat v investovaní. Keďže filozofiou FINPO MB je hľadanie vždy toho najlepšieho, čo klient potrebuje, nemohli sme si nechať túto ponuku ujsť. Vďaka spolupráci FINPO MB a Finax si už aj naši klienti môžu vybrať z portfólia výhodných investičných produktov, ktoré Finax ponúka.

Business team
Pracujte v tíme kde máte zázemie, podporu a priestor na osobný rast. Ako sa pracuje v FINPO MB?

Spoločnosť FINPO MB, s.r.o. vznikla na základe túžby vybudovať úspešnú spoločnosť, v ktorej sa uplatnia vedomosti a skúsenosti jej zakladateľov partnerov a spolupracovníkov. Preto prinášame moderný a čestný prístup do oblasti finančných služieb. Zakladáme si na vzájomnej úcte a spolupráci postavenej na hodnotách a partnerskom prístupe.

investícia do zlata s FINPO MB
Zlato – istota v nestabilných časoch (kríza 2020)

Využite jedinečnú možnosť získať späť všetky správne poplatky pri pravidelnom dlhodobom investovaní. Golden Gates vám vráti aj administratívne poplatky za nákup. A to spätne vo forme zlata na váš účet. Je to jedinečná príležitosť na investície do zlata. V septembri k tomu pribudne aj možnosť investovať do striebra, pretože aj ceny ostatných drahých kovov v súčastnosti rastú.

Partnerstvo s FINPO MB
Sme iní ako ostatní. Preto s nami zarobíte viac !

Na rozdiel od mnohých spoločností vo FINPO MB pracujete v prvom rade sami na seba. Žiadny MLM systém, spolupráca s FINPO MB je založená na agentúrnom modeli, v ktorom máme rovnaké podmienky pre všetkých. Nepotrebujete žiadne vstupné investície. Pridajte sa k nám do tímu a učte sa od najlepších.

gtag('config', 'UA-51673540-1');